WTELEŃSKI KLUB SPORTOWY

WKS OLIMPIA WTELNO

08/09/2013

Zacięty mecz

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla naszej drużyny. Przez pierwsze 15 minut prowadziliśmy grę czego efektem było dwubramkowe prowadzenie. W następnym kwadransie spotkanie wyrównało się, było dużo walki i sytuacji z obydwu stron. W kolejnych minutach zawodnicy z Mroczy, po ewidentnych błędach naszej obrony trzykrotnie pokonali naszego bramkarza. Do przerwy było więc 3:2 dla gospodarzy.

Druga część spotkania rozpoczęła się od ataków Tarpana, którzy mieli kilka dogodnych sytuacji z czego wykorzystali jedną. Ostatnie minuty należały do naszego zespołu, który groźnie atakował. Kontaktowa bramka padła w końcówce meczu, niestety zabrakło już czasu aby wyrównać. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4:3.

Bramki dla Olimpii zdobyli: Marek Socha (2) i Paweł Krupa.